• +420 732 653 601
Pokladka podlah Praha
AKCE
Lepená vinylová podlaha + pokládka = 549,-/m²
Plovoucí vinylová podlaha + pokládka = 799,-/m²
+ při koupi krytiny od nás navíc ušetříte 6% na DPH

O nás

Naše podlahářství se věnuje odborné pokládce podlahových krytin a jejich následné údržbě. Našimi přednostmi je vstřícný přístup ke klientům, schopnost doporučit ideální řešení a především špičková kvalita provedené práce. Díky mnohaletému působení na trhu a stovkám realizovaných zakázek máme otestovány kvalitní výrobce podlah a klientům vždy dodáváme pouze podlahovou krytinu, kterou máme osobně vyzkoušenou. Samozřejmě jsme schopni položit také podlahovou krytinu klientem dodanou a to bez ohledu na to zda se jedná o například o plovoucí podlahu z vinylu, laminátu či dřeva. Zakázky realizujeme po celé Praze a jsme schopni dorazit kamkoliv v rámci ČR. Naši odborní podlaháři jsou k dispozici pro domácnosti i komerční prostory. Úvodní konzultaci na místě realizace zakázky nabízíme zdarma stejně jako zaměření prostor a položkovou kalkulaci podlahářských prací. Kromě odborné pokládky různých druhů podlah, nejen plovoucích podlah, naše podlahářství samozřejmě poskytuje také službu vyrovnání podkladu před pokládkou a případný odvoz s ekologickou likvidací původní podlahové krytiny. Disponujeme také speciální divizí zaměřenou na renovaci parket a dřevěných podlah.

Služby

Lité podlahy

Lité podlahy a podlahové nátěry

epoxid, cement, polyuretan

Elastické podlahy

Elastické podlahy

vinyl, kaučuk, PVC, linoleum, marmoleum

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

vinyl click, laminát

Podlahové potěry

Podlahové potěry

anhydrit a beton

Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

dřevo, korek, bambus

Koberce

Koberce

pokládka koberců

Reference

Google reference
Hodnocení
Petra Stoklasová, Praha 8
16.11.2017

Velmi děkujeme za vylití podlahy v našem firemním skladu, pan majitel byl spokojen. Pro pokračování v dalších skladech Vás budeme brzy informovat.

Seznam reference
Hodnocení
Petr Vybíhal, Praha 6
2.2.2018

Dobrý den pánové, děkujeme za skvěle odvedenou práci a dodržení harmonogramu. Velmi si vážíme Vaší rychlé a precizní pokládky plovoucí podlahy, nakonec jsme prodejnu ještě stihli bez problémů vybavit?

pokladkapodlahpraha.cz
Hodnocení
Jan Hromádko, Praha 6
6.3.2018

Spolupráce proběhla tak jak nám podlaháři z této firmy Podlahy Praha oznámili, vše s námi pravidelně konzultovali a celkový dojem z jejich jednání i provedené práce byl vynikající. Děkujeme a přejeme mnoho spokojených klientů.