• +420 732 653 601

Pokládka PVC podlah

Elastické podlahy

Pokládka PVC podlah se v zásadě neliší od pokládky marmolea nebo klasického linolea. PVC podlahové krytiny se prodávají v rolích jako metráž a jejich pokládku je možné realizovat buď volným položením nebo celoplošným nalepením. Výhodou celoplošného nalepení PVC podlahy je její delší trvanlivost a naprosto konstantní poloha vůči podkladu. Ať se rozhodnete pro volné položení nebo celoplošné nalepení PVC podlahy, je třeba pracovat s maximální pečlivostí a přesně se držet doporučených pracovních postupů. Potřebná je i jistá dávka řemeslné zručnosti.

Jak položit PVC podlahu

 • Předtím, než se započne se samotnou pokládkou PVC podlahy, je třeba dobře připravit podklad. Přípravu podkladu nikdy nepodceňujte; sebelépe položená podlaha na špatném podkladu vám nebude dobře sloužit. Byť PVC podlaha nemá tak dlouhou životnost jako dřevěné nebo kamenné podlahy či marmoleum, měla by být součástí vašeho interiéru řadu let. Je tedy vhodné, aby stav podkladu před započetím pokládky PVC podlahy posoudil odborník.
 • Podklad by měl mít zcela rovný povrch. Pokud na něm jsou nerovnosti nebo dokonce rýhy a praskliny, je třeba ho před pokládkou PVC podlahy upravit stěrkou.
 • Podlkad má být zcela suchý a naprosto čistý bez nečistot a prachu.
 • Při řezání PVC a zarovnávání jeho okrajů je třeba zručnost a pečlivost. Pokud díly nařežeme křivě nebo šikmo či vytvoříme zuby, budou spoje mezi jednotlivými kusy PVC a jeho styčné hrany se zdmi a prahy neestetické a výsledek práce nás nebude těšit. Přesnost ořezu je obzvláště důležitá, pokud jsme se rozhodli z PVC skládat imitaci dlažby, nařezané z různých kusů PVC.
 • Při tvorbě spár je třeba zamezit vzniku netěsností. Mohla by jimi pronikat vlhkost a nečistoty až k podkladu.
 • PVC se k podkladu lepí podlahářským lepidlem. Vždy bychom měli použít kvalitní produkt, který se rovnoměrně roztírá. Lepidlo se nanese na celou plochu PVC. Při lepení k podkladu je třeba zabránit tvorbě vzduchových kapes a bublin. Při lepení PVC je důležité pracovat přesně. Vhodné je nechat si PVC podlahu položit odbornou firmou, která zajistí perfektní výsledek.

Položíme vám krásnou PVC podlahu s maximální životností

Pokud není přesnost práce vaší doménou, nemáte dostatek volného času nebo jsou vaše přednosti jinde než v řemeslné zručnosti, zvolte raději služby odborné firmy. Rádi se ujmeme pokládky vaší nové PVC podlahy a zrealizujeme přesně podle vašich představ. Každému, kdo nemá s pokládkou PVC nebo podobných typů podlah zkušenosti, trvá jejich pokládka déle než zkušeným podlahářům s mnohaletou praxí. Pro nás je pokládka podlah hračka a kromě samotného položení PVC se postaráme i o všechny přípravné práce. Navíc zůstane zachována záruka podlahové krytiny, která při neodborně provedené pokládce obvykle zaniká.

Výhody pokládky PVC podlahy od nás

 • Zaručujeme zcela profesionální a odbornou pokládku PVC podlahy včetně realizace všech přípravných prací, jako je zaměření nebo očištění povrchu.
 • Na veškerou naši práci poskytujeme zákonnou záruku.
 • S pokládkou nejen PVC podlah máme mnoholeté zkušeností.
 • Naši zaměstnanci jsou perfektně vyškolení profesionálové s dlouhodobou praxí.
 • Při naší práci používáme pouze profesionální nástroje a přípravky.
 • Našim zákazníkům poskytujeme vysoce kvalitní a komplexní služby bez ohledu na plochu realizované podlahy.
 • Realizujeme pokládku PVC podlah na malých i rozměrných plochách.
 • Našim zákazníkům šetříme čas i starosti a za příznivou cenu jim položíme PVC podlahu přesně podle jejich představ.

Zajímají Vás naše ceny realizace podlah? Přejete si sjednat návštěvu našeho technika? Máte dotaz týkající se našich služeb? Kontaktujte nás na našem telefonním čísle, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi s Vámi projdeme všechny detaily zakázky a vyřešíme Vám pokládku podlahy přesně podle Vašich představ.