• +420 732 653 601

Lité podlahy a podlahové nátěry

Lité podlahy

Pokládka a realizace litých podlah

Příklad cenové nabídky realizované zakázky:

Průmyslová epoxidová stěrka – 60m²

Technologický postup + ceny:
Broušení podkladu smirkem80,-/m²
Vysátí a příprava podkladu25,-/m²
Epoxidová penetrace190,-/m²
Aplikace epoxidové stěrky (2mm)650,-/m²
Manipulace a závoz materiálu 1500,-/jednorázově
Doprava 500,-/den
Cena celkem 945,-/m² Konečná cena zakázky

59.200,-

Lité podlahy jsou pevné a snesou i enormní zátěž. Řadíme mezi ně podlahy cementové, epoxidové, anhydritové, polyuretanové a kamenné koberce. Používají se v místech, kde je velký provoz, a většina z nich může být použita jak v interiéru, tak v exteriéru.

Lité podlahy se často používají v průmyslových a montážních halách, skladech, administrativních centrech, garážích nebo na chodbách bytových domů. Obvykle jsou realizovány i v bytech a bytových a rodinných domech. Často jsou používány jako podkladová plocha pro položení podlahové krytiny jako je linoleum, marmoleum, vinylová nebo dřevěná podlaha, korek, parkety i dlažba.

Poslední dobou se ale lité podlahy stále častěji uplatňují i jako vlastní podlaha i v bytech, obytných místnostech a kancelářích. Nové technologie přinesly širokou škálu barev a designů litých podlah. Zejména epoxidové, polyuretanové a anhydritové podlahy dokáží v interiéru zázraky a jejich barevná škála a možnost tvoření designu si nijak nezadá s linoleem, marmoleem nebo dlažbou.

Díky absenci spár se lité podlahy snadno a rychle čistí a zejména epoxidové a polyuretanové podlahy jsou vhodné i pro nemocnice, zdravotnická zařízení, výrobny potravin, kuchyně i jídelny. V interiérech bytů a domů jsou skvělým řešením pro alergiky a astmatiky i malé děti.
Lité podlahy jsou také ideální volbou do místností, ve kterých je nainstalováno podlahové topení.
Pokud se rozhodnete pro realizaci lité podlahy, svěřte ji odborníkům. Naše firma vám kvalitně a v nejkratším možné čase zhotoví kvalitní litou podlahu přesně podle vašeho přání bez ohledu na to, zda se jedná o podklad pro položení svrchní podlahové krytiny nebo svrchní podlahovou vrstvu.