• +420 732 653 601

Realizace epoxidových podlah

Lité podlahy

Epoxidové podlahy jsou jedním z nejrozšířenějších typů litých podlah. Epoxidové podlahy by měly být realizovány specializovanou odbornou firmou.

Postup realizace epoxidové podlahy

 • Epoxidové podlahy se obvykle aplikují jako epoxidová vrstva o tloušťce nejčastěji mezi 2 až 3 mm. Mají formu nátěrů nebo stěrek a při jejich nanášení je nutné zcela přesně dodržet pracovní postup stanovený výrobcem. Realizace epoxidových podlah by vždy měla být svěřena odborníkům, kteří hravě zvládnou nanést adekvátní tloušťku epoxidu a dokonale zarovnat povrch podlahy.
 • Stejně jako při realizaci jakékoli podlahy je nejprve třeba posoudit podkladový povrch. Ten by měl být pevný a konzistentní, jeho materiál by se nikdy neměl drolit. Litý epoxid sice nevyžaduje zcela rovný povrch, jelikož se při jeho aplikaci drobné nerovnosti zakryjí; i tak by ale povrch neměl mít výrazné nerovnosti. Podkladový by také měl být suchý a pokud se bude epoxidová podlaha realizovat na čerstvě vylitý beton, je třeba nechat ho alespoň 28 dní uzrát.
 • Vytvrzování epoxidové podlahy je velice rychlé. Díky tomu je realizace epoxidové podlahy relativně rychlá, což je velkou výhodou zejména pro výrobní nebo potravinářské provozy, nemocnice a zdravotnická zařízení nebo bary a restaurace. V závislosti na použitém epoxidu je podlaha způsobilá k použití obvykle do týdne. Některé epoxidové podlahy se mohou začít používat již po 24 hodinách.

Epoxidová podlaha realizovaná nátěry

Tento typ aplikace epoxidové podlahy je vhodný realizovat tam, kde není nutné, aby podlaha měla zcela hladký povrch. Nátěr totiž nevyrovnává nerovnosti, ale pouze zpevňuje podkladový povrch. Nátěrem se realizují epoxidové podlahy zejména ve výrobních prostorách a průmyslových halách, v garážích, skladech, hangárech, suterénech nebo také na balkónech a terasách.

Epoxidová podlaha realizovaná stěrkou

Stěrkou se epoxidová podlaha aplikuje všude, kde požadujeme zcela rovný a hladký povrch podlahy. Epoxid se rozlije na podklad a postupně se roztahuje na celou plochu podlahy. Tloušťka epoxidové vrstvy pak odpovídá úrovni nerovnosti podkladu. Realizaci epoxidové podlahy stěrkou uplatníme v obytných místnostech v bytech a domech, na domovních chodbách, v nemocnicích a zdravotnických zařízeních, v kuchyních, jídelnách a restauracích, obchodech i kancelářích.

Realizaci epoxidové podlahy přenechejte zkušeným odborníkům

Technologie realizace epoxidové podlahy není snadná, proto by ji měly provádět odborné firmy. Rádi vám realizujeme epoxidovou podlahu libovolné plochy od malých balkonových podlah až po podlahy ve velkých průmyslových halách nebo v nemocnicích. Provedeme odborné posouzení povrchu a navrhneme optimální postup realizace epoxidové podlahy.

Výhody realizace epoxidové podlahy od nás

 • Zaručujeme zcela profesionální a odbornou realizaci epoxidových podlah včetně provedení všech přípravných prací, jako je zaměření nebo očištění povrchu.
 • Na veškerou naši práci poskytujeme zákonnou záruku.
 • S realizací nejen epoxidových podlah máme mnoholeté zkušeností.
 • Naši zaměstnanci jsou perfektně vyškolení profesionálové s dlouhodobou praxí.
 • Používáme pouze profesionální nástroje a přípravky.
 • Našim zákazníkům poskytujeme vysoce kvalitní a komplexní služby bez ohledu na plochu realizované podlahy.
 • Realizujeme epoxidové podlahy na malých i rozměrných plochách.
 • Našim zákazníkům šetříme čas i starosti a za příznivou cenu jim realizujeme epoxidovou podlahu přesně podle jejich představ.

Zajímají Vás naše ceny realizace podlah? Přejete si sjednat návštěvu našeho technika? Máte dotaz týkající se našich služeb? Kontaktujte nás na našem telefonním čísle, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi s Vámi projdeme všechny detaily zakázky a vyřešíme Vám pokládku podlahy přesně podle Vašich představ.