• +420 732 653 601

Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Pokládka a realizace plovoucích podlah

Příklad cenové nabídky realizované zakázky:

Pokládka laminátové podlahy včetně materiálu – 75m²

Příprava a montáž:
Vysátí a příprava podkladu 25,-/m²
Pokládka plovoucí podlahy 170,-/m²
Instalace obvodových lišt 75,-/m
Montáž přechodových/ukončovacích lišt 180,-/ks
Doprava 500,-/den
Materiál:
Krytina 291,-/m²
Podložka 35,-/m²
Lišty 42,-/m
Přechodové profily 230,-/ks
Práce celkem: 20.425,-
Materiál celkem: 27.784,-
Konečná cena zakázky

48.209,-

Plovoucí podlahy jsou relativně novým systémem pokládky podlah. A zcela zaslouženě si vydobyly značnou oblibu. Jsou dostupné v široké škále vzorů, tvarů i typů. Oblíbené jsou zejména vzory zdařile imitující různé druhy dřeva, ale plovoucí podlahy se zdaleka neomezují jen na napodobování přírodních materiálů. Je možné zvolit i výrazně barevné vzory nebo kombinaci několika barevných variant.

Ať již si vyberete laminátový nebo vinylový povrch, odměnou Vám bude vysoce trvanlivá podlaha, která bude dlouhá léta zdobit váš dům, byt nebo kancelář. Podmínkou úspěchu a zejména dlouhé životnosti podlahy ale je kvalitně provedená pokládka. A tu Vám zaručí pouze profesionální firma.
I když je pokládka plovoucích podlah relativně jednoduchá a rychlá, v praxi můžeme při její realizaci narazit na mnohá úskalí. Jenom odborník vždy zvládne položit plovoucí podlahu tak, aby byl její povrch dokonale rovný a aby nedocházelo k jejímu předčasnému opotřebení. Dostatek zkušeností a profesionální vybavení jsou nezbytným předpokladem pro zhotovení maximálně kvalitní plovoucí podlahy.

Samotná pokládka plovoucí podlahy je totiž pouze závěrečnou fází prací. Předchází jí posouzení povrchu a jeho případné úpravy. Laik obvykle nedokáže správně odhadnout míru vlhkosti a konzistentnosti povrchu. Navíc je málokterá podlaha zcela rovná, často je podkladový povrch nutné ještě upravit stěrkou.
Pokud tedy plánujete realizovat pokládku plovoucí podlahy svépomocí, dobře zvažte, zda se přece jen nevyplatí zadat práci specializované firmě. Podceníte-li totiž přípravu podkladu nebudete-li pracovat naprosto precizně, nedosáhnete dokonalého výsledku a podlaha se bude mnohem rychleji opotřebovávat.
Rádi vám zajistíme profesionální položení vinylové nebo laminátové plovoucí podlahy včetně realizace všech přípravných prací. Ušetříme Vám práci, čas i stres a vy se budete jen těšit z nádherné nové podlahy.