Reference

Stavpo s.r.o, Praha – Motol 15. 4.2017

Ve vestibulu naší společnosti jsme si nechali udělat novou kamennou podlahu, schody jsou z minerálního materiálu. Vše nám dokonale obstarala spolehlivá firma udrzbapodlahpraha.cz. Podlaha byla opravdu perfektní, materiál i sladění barev bylo sladěno dokonale, a proto firmu můžeme vřele doporučit.

Dana Všetečková, Praha 3 22.5.2017

Máme starý byt po babičce a vzhledem k tomu, že tam byly dřevěné parkety a my jsme se jich nechtěli vzdát, ovšem bohužel byly podle technika firmy v takovém stavu, že jsme je museli vyměnit. Požádali jsme firmu udrzbapodlahpraha.cz tedy o novou pokládku parket. Vše proběhlo na jedničku a my jsme s prací spokojeni.

Manželé Karasovi, Hviezdoslavova 16, Praha 4.7.2017

Naše stará chalupa potřebovala rekonstrukci a tak jsme se do toho pustili rovnou od podlahy. Ta dřevěná byla na doporučení technika z firmy udrzbapodlahpraha.cz položena úplně nová a vypadá opravdu skvěle. Práce byla rychle hotová a ještě jsme dostali školení o její údržbě, aby nám dlouho vydržela.

Světlana Pomalá, Jinonická 27/6, Praha – Košíře 29.7.2017

Jelikož máme v domě podlahové vytápění, museli jsme také vyřešit podlahovou krytinu. Velice mile nás překvapili pracovníci firmy udrzbapodlahpraha.cz, protože, jsme si nevěděli rady a tady nám doporučili a také položili marmoleum. Ani jsme nevěděli, že něco takového existuje, ale je to paráda.

Kolomý a syn s.r.o., Makovského 122, Praha – Zličín 6.9.2017

Vzhledem k tomu, že jsme nedávno nechali udělat podlahovou krytinu v našich kancelářích,kam jsme na doporučení dali vinyl, mysleli jsme, že další pomoc nebudeme potřebovat. Bohužel se nám stala nehoda a v jedné místnosti jsme potřebovali podlahu vyměnit. Pokládka takové vinylové podlahy ze strany firmy udrzbapodlahpraha.cz proběhla bez problémů a rychle. Takže jsme s rychlou prací této firmy velmi spokojeni.

Marie Svobodová, Žufanova 5, Praha – Řepy 19.9.2017

S pokládkou nové podlahy jsme velmi spokojení, protože vše proběhlo rychle a dokonale. Doporučení!

MŠ Beruška , Praha 10.11.2017

Naše Mateřská školka potřebovala zrenovovat společné prostory a tak jsme nechali na chodbu položit novou podlahu z kaučuku, který je velmi odolný. udrzbapodlahpraha.cz nám vše provedla na jedničku i materiál, který nám byl doporučen je perfektní, takže jsme opravdu spokojení.

DOMINO a.s, Praha – Smíchov 4.12.2017

Pro naše výrobní haly jsme potřebovali novou průmyslovou podlahu a na doporučení pracovníků firmy udrzbapodlahpraha.cz nám zhotovili dokonalou litou anhydritovou podlahu. Překvapila nás nejen rychlost zakázky, ale také cena, která je srovnatelná s cementovými podlahami.Takže spokojenost určitě.

TJ Hvězda Praha – Hostivař 17.12.2017

Protože jsme potřebovali do naší sportovní haly novou podlahu, požádali jsme firmu na pokládku, renovaci a údržbu podlah udrzbapodlahpraha.cz o pomoc. Byla nám doporučena pružná polyuretanové podlaha, která je velmi odolná a antibakteriální. Práce této firmy byla rychle provedená, takže jsme ji mohli brzy používat.

Ing.Zoubek Josef, Kanadská 1106, Praha – Dejvice 18.1.2018

Při rekonstrukci našeho bytu jsme se rozhodli i pro novou podlahu. Chtěli jsme dřevěnou podlahu a pracovníci firmy udrzbapodlahpraha.cz nám udělali velkou radost tím, že dřevěnou podlahu nám nejen položili, ale také jsme dostali doporučení, jak o takovou podlahu pečovat. Jsou milí a velmi ochotní.

Obyvatelé domu Za Strahovem 34, Praha – Břevnov 7.2.2018

V našem bytovém domě jsme se rozhodli udělat novou podlahu, nevěděli jsme, jaká bude pro nás všechny vhodná, protože tady bydlí nejen mladí, ale i staří lidé, tak aby neuklouzli. Vybrali jsme firmu udrzbapodlahpraha.cz, která nám nejen doporučila vhodný materiál, ale také podlahu i položila. Marmoleum je velice pěkné na výběr jsme měli dokonce několik odstínů. Jsme s prací spokojení.

Štefan Nagy, Praha . Ruzyně 22.2.2018

Měli jsme dlouhá léta dřevěné parkety, ale vzhledem k rozsahu jejich poškození jsme je museli nechat vyměnit. Udrzbapodlahpraha.cz nám vše dokonale nejen odstranila, ale také položila parkety nové. Jsou mnohem hezčí a práce byla celkem rychle hotová. Oceňujeme i cenu a kvalitu.

Ing. Jan Pořízek, Na Rybníčku 10, Praha Nusle 5.3.2018

Potřeboval jsme novou podlahu do své malé kanceláře, ale vzhledem k tomu, že nejsem zastáncem nějakého linolea nebo PVC, rozhodl jsem se pro korkovou podlahu. O její pokládku se mi postarali z firmy udrzbapodlahpraha.cz a jsem maximálně spokojený. Nejenže vše proběhlo pořádku, ale mile jsem byl překvapený i cenou za poskytnuté služby

Monika Skřivánková, Praha 5 30.3.2018

Náš malý penzion prošel nedávnou celkovou rekonstrukcí a tak jsme nechali vyměnit i podlahy na chodbách. Udrzbapodlahpraha.cz nám vše dali popořádku, položili dokonalou podlahu z marmolea a tak, kde jsme potřebovali i koberec, tak položili i koberec. Práce byla brzo hotová, nic nás nikterak nezdržovalo a my jsme s jejich prací opravdu spokojení.

Dohnalovi, Na Hůrce 227, Praha – Troja 12.4.2018

Místo betonové podlahy jsme do garáží, které jsme postavili nechali udělat dokonalou litou anhydritovou podlahu. Firma byla rychlá, práce kvalitní a my jsme spokojení.

Anna Smetánková, Praha – Nusle 26.4.2018

Dlouho jsem váhala, jestli si mám do svého bytu nechat dát novou dlažbu. Nakonec jsem se rozhodla a firma udrzbapodlahpraha.cz mi opravdu udělal radost. Chodba i kuchyně vypadají opravdu dobře a jsme s prací spokojená. Mohu všem tuto firmu doporučit.

Marek Coufal, protivínská 566/8, Praha _ Letňany 4.6.2018

Soused mě od pokládky dřevěné podlahy odrazoval, ale já jsem se naštěstí nenechal přemluvit. Firma Udrzbapodlahpraha.cz mi položila klasickou dřevěnou podlahu a byt vypadá fakt dobře. Taky cena byla dostupná a já jsme s touto firmou maximálně spokojený.

Manželé Beránkovi, Praha 10 3.7.2018

Mysleli jsme, že dřevěná podlaha nebude pro na dům vhodná, ale opak byl pravdou. Dokonale odvedená práce pracovníků firmy Udrzbapodlahpraha.cz nás mile překvapila a podlaha vypadá dobře. Navíc jsme získali i instrukce, jak ji udržovat, aby nám dlouho vydržela, voskovat a tak. Jsme spokojeni.

Kovařík a spol s.r.o., Na Mítince 208/5, Praha – Kbely 11.9. 201

Máme malou firmu a náš sklad už potřeboval trochu zrenovovat. Postačilo položit PVC, aby vše bylo dokonalé. O to se postarali z firmy Udrzbapodlahpraha.cz a my jsme spokojení. Práce je udělaná dobře, podlaha slouží a tak není co vytknout.

Dorota Pešková, Praha – Košíře 17.10.2018

Nechali jsme si položit dřevěné parkety. Chtěli jsme mít něco jiného než jen PVC nebo laminát. Udrzbapodlahpraha.cz nás mile překvapila nejen ochotou a profesionalitou, ale také výběrem sortimentu v pokládání podlah. Byli brzo hotoví, což oceňujeme.