• +420 732 653 601

Reference

Hodnocení Hodnocení
Stavpo s.r.o, Praha – Motol 15.4.2022

Ve vestibulu naší společnosti jsme si nechali udělat novou kamennou podlahu, schody jsou z minerálního materiálu. Vše nám dokonale obstarala spolehlivá firma Podlahy Group s.r.o.. Podlaha byla opravdu perfektní, materiál i sladění barev bylo sladěno dokonale, a proto firmu můžeme vřele doporučit.

Hodnocení Hodnocení
Dana Všetečková, Praha 3 22.2.2022

Máme starý byt po babičce a vzhledem k tomu, že tam byly dřevěné parkety a my jsme se jich nechtěli vzdát, ovšem bohužel byly podle technika firmy v takovém stavu, že jsme je museli vyměnit. Požádali jsme tedy odborníky o novou pokládku parket. Vše proběhlo na jedničku a my jsme s prací spokojeni.

Hodnocení Hodnocení
Manželé Karasovi, Hviezdoslavova 16, Praha 4.7.2021

Naše stará chalupa potřebovala rekonstrukci a tak jsme se do toho pustili rovnou od podlahy. Ta dřevěná byla na doporučení technika z firmy Podlahy Group položena úplně nová a vypadá opravdu skvěle. Práce byla rychle hotová a ještě jsme dostali školení o její údržbě, aby nám dlouho vydržela.

Hodnocení Hodnocení
Světlana Pomalá, Jinonická 27/6, Praha – Košíře 29.7.2020

Jelikož máme v domě podlahové vytápění, museli jsme také vyřešit podlahovou krytinu. Velice mile nás překvapili pracovníci firmy, protože, jsme si nevěděli rady a tady nám doporučili a také položili marmoleum. Ani jsme nevěděli, že něco takového existuje, ale je to paráda.

Hodnocení Hodnocení
Kolomý a syn s.r.o., Makovského 122, Praha – Zličín 6.9.2020

Vzhledem k tomu, že jsme nedávno nechali udělat podlahovou krytinu v našich kancelářích,kam jsme na doporučení dali vinyl, mysleli jsme, že další pomoc nebudeme potřebovat. Bohužel se nám stala nehoda a v jedné místnosti jsme potřebovali podlahu vyměnit. Pokládka takové vinylové podlahy proběhla bez problémů a rychle. Takže jsme s rychlou prací této firmy velmi spokojeni.

Hodnocení Hodnocení
Marie Svobodová, Žufanova 5, Praha – Řepy 19.9.2019

S pokládkou nové podlahy jsme velmi spokojení, protože vše proběhlo rychle a dokonale. Doporučení!

Hodnocení Hodnocení
MŠ Beruška , Praha 10.11.2018

Naše Mateřská školka potřebovala zrenovovat společné prostory a tak jsme nechali na chodbu položit novou podlahu z kaučuku, který je velmi odolný. Společnost Podlahy Group nám vše provedla na jedničku i materiál, který nám byl doporučen je perfektní, takže jsme opravdu spokojení.

Hodnocení Hodnocení
DOMINO a.s, Praha – Smíchov 4.12.2017

Pro naše výrobní haly jsme potřebovali novou průmyslovou podlahu a na doporučení pracovníků nám zhotovili dokonalou litou anhydritovou podlahu. Překvapila nás nejen rychlost zakázky, ale také cena, která je srovnatelná s cementovými podlahami.Takže spokojenost určitě.

Hodnocení Hodnocení
TJ Hvězda Praha – Hostivař 17.12.2017

Protože jsme potřebovali do naší sportovní haly novou podlahu, požádali jsme firmu na pokládku, renovaci a údržbu podlah o pomoc. Byla nám doporučena pružná polyuretanové podlaha, která je velmi odolná a antibakteriální. Práce této firmy byla rychle provedená, takže jsme ji mohli brzy používat.

Hodnocení Hodnocení
Ing.Zoubek Josef, Kanadská 1106, Praha – Dejvice 18.1.2016

Při rekonstrukci našeho bytu jsme se rozhodli i pro novou podlahu. Chtěli jsme dřevěnou podlahu a pracovníci firmy Podlahy Group s.r.o. nám udělali velkou radost tím, že dřevěnou podlahu nám nejen položili, ale také jsme dostali doporučení, jak o takovou podlahu pečovat. Jsou milí a velmi ochotní.

Hodnocení Hodnocení
Obyvatelé domu Za Strahovem 34, Praha – Břevnov 7.2.2015

V našem bytovém domě jsme se rozhodli udělat novou podlahu, nevěděli jsme, jaká bude pro nás všechny vhodná, protože tady bydlí nejen mladí, ale i staří lidé, tak aby neuklouzli. Vybrali jsme firmu Podlahy group, která nám nejen doporučila vhodný materiál, ale také podlahu i položila. Marmoleum je velice pěkné na výběr jsme měli dokonce několik odstínů. Jsme s prací spokojení.

Hodnocení Hodnocení
Štefan Nagy, Praha . Ruzyně 22.1.2015

Měli jsme dlouhá léta dřevěné parkety, ale vzhledem k rozsahu jejich poškození jsme je museli nechat vyměnit. Firma Podlahy Group nám vše dokonale nejen odstranila, ale také položila parkety nové. Jsou mnohem hezčí a práce byla celkem rychle hotová. Oceňujeme i cenu a kvalitu.

Hodnocení Hodnocení
Ing. Jan Pořízek, Na Rybníčku 10, Praha Nusle 5.12.2014

Potřeboval jsme novou podlahu do své malé kanceláře, ale vzhledem k tomu, že nejsem zastáncem nějakého linolea nebo PVC, rozhodl jsem se pro korkovou podlahu. O její pokládku se mi postarali z odborné firmy a jsem maximálně spokojený. Nejenže vše proběhlo pořádku, ale mile jsem byl překvapený i cenou za poskytnuté služby

Hodnocení Hodnocení
Monika Skřivánková, Praha 5 12.11.2014

Náš malý penzion prošel nedávnou celkovou rekonstrukcí a tak jsme nechali vyměnit i podlahy na chodbách. Chlapi nám vše dali popořádku, položili dokonalou podlahu z marmolea a tak, kde jsme potřebovali i koberec, tak položili i koberec. Práce byla brzo hotová, nic nás nikterak nezdržovalo a my jsme s jejich prací opravdu spokojení.

Hodnocení Hodnocení
Dohnalovi, Na Hůrce 227, Praha – Troja 12.4.2014

Místo betonové podlahy jsme do garáží, které jsme postavili nechali udělat dokonalou litou anhydritovou podlahu. Firma byla rychlá, práce kvalitní a my jsme spokojení.

Hodnocení Hodnocení
Anna Smetánková, Praha – Nusle 11.4.2014

Dlouho jsem váhala, jestli si mám do svého bytu nechat dát novou dlažbu. Nakonec jsem se rozhodla a firma podlahy group mi opravdu udělal radost. Chodba i kuchyně vypadají opravdu dobře a jsme s prací spokojená. Mohu všem tuto firmu doporučit.

Hodnocení Hodnocení
Marek Coufal, protivínská 566/8, Praha _ Letňany 4.2.2014

Soused mě od pokládky dřevěné podlahy odrazoval, ale já jsem se naštěstí nenechal přemluvit. Spol Podlahy Group s.r.o. mi položila klasickou dřevěnou podlahu a byt vypadá fakt dobře. Taky cena byla dostupná a já jsme s touto firmou maximálně spokojený.

Hodnocení Hodnocení
Manželé Beránkovi, Praha 10 3.2.2014

Mysleli jsme, že dřevěná podlaha nebude pro na dům vhodná, ale opak byl pravdou. Dokonale odvedená práce pracovníků firmy nás mile překvapila a podlaha vypadá dobře. Navíc jsme získali i instrukce, jak ji udržovat, aby nám dlouho vydržela, voskovat a tak. Jsme spokojeni.

Hodnocení Hodnocení
Kovařík a spol s.r.o., Na Mítince 208/5, Praha – Kbely 2.1.2014

Máme malou firmu a náš sklad už potřeboval trochu zrenovovat. Postačilo položit PVC, aby vše bylo dokonalé. O to se postarali z firmy Podlahy Group a my jsme spokojení. Práce je udělaná dobře, podlaha slouží a tak není co vytknout.

Hodnocení Hodnocení
Dorota Pešková, Praha – Košíře 17.10.2013

Nechali jsme si položit dřevěné parkety. Chtěli jsme mít něco jiného než jen PVC nebo laminát. Firma pana Konečného nás mile překvapila nejen ochotou a profesionalitou, ale také výběrem sortimentu v pokládání podlah. Byli brzo hotoví, což oceňujeme.