• +420 732 653 601

Minerální podlahy

Mineralní podlahy

Pokládka a realizace minerálnich podlah

Minerální podlahy jsou nejpevnější a nejtvrdší ze všech typů podlah. Vyznačují se elegantním a luxusním vzhledem, vysokou odolností vůči zátěži a extrémně dlouhou životností.

Minerální podlahy mají staletou, ba dokonce tisíciletou tradici, používaly se již v antice. A zcela právem si oblibu uchovaly i v dnešních dnech, kdy máme při výběru podlahy možnost volit z řady moderních i klasických materiálů.
Typickými materiály pro realizaci minerálních podlah jsou žula, kámen, mramor a teraco. Teraco je sice směsný materiál, ale s vysokým podílem minerálů, konkrétně s kamennou, nejčastěji mramorovou drtí, a svými vlastnostmi se blíží podlahám z kamenných desek.

Velkým kladem minerálních podlah je kromě jejich dlouhé životnosti a vysoké odolnosti i snadná údržba. Extrémně odolný povrch minerálních podlah nevyžaduje žádnou speciální péči. I tak si efektní a nákladný vzhled udrží po dlouhá desetiletí, neřkuli staletí. Většinu minerálních podlah můžeme bez obav instalovat v interiéru i v exteriéru a můžeme je směle použít i v místnostech s podlahovým vytápěním.

Pokud jste rozhodnuti pořídit si kvalitně položenou minerální podlahu, která bude sloužit ještě vašim pravnoučatům, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám položíme minerální podlahu přesně podle vašich představ.